Przetargi OnlineBETA

Dobudowa pola liniowego 110 kV w GPZ Chemik (gmina Kędzierzyn-Koźle) w celu przyłączenia ME Reńska Wieś – 110 kV w trybie zaprojektuj i wybuduj - RZ03/APK/88/2026

NIEZNANYInne
Opis przetargu

Numer przetargu: PNP/TD-OOP/08166/2026 Zamawiający: TAURON Dystrybucja S.A. Miasto: Dobudowa Data publikacji: 2026-08-28 Termin składania ofert: 2026-09-15 11:00 Przedmiot zamówienia: Dobudowa pola liniowego 110 kV w GPZ Chemik (gmina Kędzierzyn-Koźle) w celu przyłączenia ME Reńska Wieś – 110 kV w trybie zaprojektuj i wybuduj - RZ03/APK/88/2026 Platforma: TAURON - System Zamówień Publicznych

Dokumenty przetargu

Dostępne dokumenty:

Brak dokumentów do wyświetlenia

Mapa podobieństw
Szczegóły techniczne

Kategoria

Nie określono

city

Nie określono

Źródło

TAURON

tender id

13068198

title hash

536b2272

page number

47

company name

TAURON Dystrybucja S.A.

tender number

PNP/TD-OOP/08166/2026

publication date

2026-08-28

Dodatkowe informacje

Wadium

Nie określono

Zakres usług

Nie określono

Zakres czasu

Nie określono

Kody CPV

Brak kodów

Kryteria oceny

Nie określono

Informacje kluczowe

Termin składania

15 września 2026

Lokalizacja

Dobudowa

Informacje o firmie

Nazwa firmy

TAURON Dystrybucja S.A.

Daty

Utworzono

28 sierpnia 2026

Zaktualizowano

2 września 2026