Budowa linii kablowych SN relacji GPZ Gogolin (gmina Gogolin) – istniejąca sieć 15 kV - RZ03/APK/84/2026
NIEZNANYInne
Opis przetargu
Numer przetargu: PNP/TD-OOP/08204/2026 Zamawiający: TAURON Dystrybucja S.A. Miasto: Budowa Data publikacji: 2026-08-31 Termin składania ofert: 2026-09-16 11:00 Przedmiot zamówienia: Budowa linii kablowych SN relacji GPZ Gogolin (gmina Gogolin) – istniejąca sieć 15 kV - RZ03/APK/84/2026 Platforma: TAURON - System Zamówień Publicznych
Mapa podobieństw
Szczegóły techniczne
Kategoria
Nie określono
city
Nie określono
Źródło
TAURON
tender id
13068250
title hash
64d31ff5
page number
89
company name
TAURON Dystrybucja S.A.
tender number
PNP/TD-OOP/08204/2026
publication date
2026-08-31
Dodatkowe informacje
Wadium
Nie określono
Zakres usług
Nie określono
Zakres czasu
Nie określono
Kody CPV
Brak kodów
Kryteria oceny
Nie określono