Automatyzacja stacji SN/nN nr GLCK1152 Katowice ul. Bukszpanowa 70 w systemie zaprojektuj i wybuduj.
NIEZNANYInne
Opis przetargu
Numer przetargu: PNP/TD-OGL/07771/2026 Zamawiający: TAURON Dystrybucja S.A. Miasto: Katowice Data publikacji: 2026-08-18 Termin składania ofert: 2026-09-18 11:00 Przedmiot zamówienia: Automatyzacja stacji SN/nN nr GLCK1152 Katowice ul. Bukszpanowa 70 w systemie zaprojektuj i wybuduj. Platforma: TAURON - System Zamówień Publicznych
Mapa podobieństw
Szczegóły techniczne
Kategoria
Nie określono
city
Nie określono
Źródło
TAURON
tender id
13068206
title hash
63e156b2
page number
57
company name
TAURON Dystrybucja S.A.
tender number
PNP/TD-OGL/07771/2026
publication date
2026-08-18
Dodatkowe informacje
Wadium
Nie określono
Zakres usług
Nie określono
Zakres czasu
Nie określono
Kody CPV
Brak kodów
Kryteria oceny
Nie określono